Dudek: Stawka była bardzo silna

sports news

Patryk Dudek zajął szóste miejsce w szóstej edycji PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi.

Wychowanek Falubazu Zielona Góra wywalczył na torze w Gdańsku dziesięć punktów i odpadł w jednym z półfinałowych wyścigów.

– Był to dla mnie bardzo dobry, można powiedzieć, test i sprawdzenie sprzętu oraz dobry trening. Była bardzo silna stawka i można było popróbować różnych przełożeń sprzętowych, więc uważam, że to było dobre – podkreślił Dudek w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

– W przyszłym tygodniu tych zawodów jest dość dużo w moim terminarzu i jest ciężko z czasem, ale trzeba się do tego dostosować. Takie życie żużlowca na walizkach – nawiązał uczestnik cyklu Grand Prix do rywalizacji w szwedzkiej Elitserien oraz dwudniowym finale Speedway of Nations w rosyjskim Togliatti.

– Nie było za dużo groźnych sytuacji i wszyscy cało i zdrowo przejechali zawody, więc to najważniejsze. Jeśli chodzi o całokształt to było bardzo dobrze. Wydaje mi się, że było mało walki, ale to wynika z takiej struktury i geometrii toru. Mijanek nie było za dużo – podsumował Patryk Dudek.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.