Dudek wrócił do ścigania. “Czuję się fenomenalnie”

sports news

Patryk Dudek wrócił do ścigania – informuje oficjalny serwis Falubazu Zielona Góra.

Wychowanek siedmiokrotnych mistrzów Polski oraz uczestnik cyklu Grand Prix 2019 spróbował swoich sił na YCF Arenie w Bielczynach, niedaleko Torunia.

Kryty tor jest bardzo popularny zimą wśród zawodników, którzy testują swoją formę na popularnych w tym miejscu pitbike-ach.

– Podobnie jak niedźwiedzie, my żużlowcy też powoli wybudzamy się z zimowego snu i wracamy do jazdy. Ja korzystam z faktu, że blisko tego toru mieszka moja babcia i często tutaj się pojawiam – ujawnił podopieczny Adama Skórnickiego.

– Tak jak zapowiadałem w grudniu, że w marcu będę gotowy, tak mogę to potwierdzić. Po pierwszych jazdach czuję się dobrze, a wręcz fenomenalnie – podsumował Dudek.

(za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…