Dyche: Rozegraliśmy dwie różne połowy

sports news

Burnley FC przegrał na wyjeździe z Evertonem 0:2, tracąc dwa gole w pierwszych 20 minutach. Sean Dyche, menedżer „The Clarets”, był zadowolony z odpowiedniej reakcji swoich zawodników po przerwie.

– Z mojego punktu widzenia, rozegraliśmy dwie zupełnie różne połowy. W pierwszej połowie byliśmy bardzo dalecy od naszej normalnej gry – powiedział Dyche, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Byliśmy mocno wycofani. W takiej sytuacji nie da się nic zrobić – dodał.

– Po przerwie odpowiednio zareagowaliśmy. Chcieliśmy dobrze zakończyć te spotkanie i w drugiej połowie wyglądało to dobrze. Po przerwie bardziej przypominaliśmy już siebie i nasza gra wyglądała znacznie lepiej – stwierdził.

Zespół z Turf Moor zajmuje 15. miejsce w tabeli. Na zakończenie sezonu zmierzy się u siebie z Arsenalem Londyn.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.