Dyche: Zrobiliśmy wystarczająco dużo, aby wygrać

sports news

Burnley FC zremisował u siebie z Arsenalem FC 0:0 w niedzielnym meczu Premier League. Sean Dyche, menedżer „The Clarets”, odrobinę żałował, że jego zespół nie zdobył kompletu punktów w tym spotkaniu.

– Nie można stać się zbyt zachłannym. Mamy obecnie dobrą serię wyników. Uważam, że zrobiliśmy wystarczająco dużo, aby przechylić szalę na naszą stronę. Mieliśmy kilka świetnych sytuacji, a rywalom pozwoliliśmy na niewiele – powiedział Dyche, cytowany przez „BBC”.

– Nie jesteśmy drużyną, która stwarzać będzie sobie wiele okazji. Liczy się jednak to, jak dobre są te szanse. Zrobiliśmy wystarczająco dużo, aby strzelić gola – dodał.

– Mamy ciężką serię meczów. W ostatnich trzech spotkaniach pokazaliśmy, że przynajmniej jesteśmy konkurencyjni – stwierdził.

Drużyna z Turf Moor ma 31 punktów i zajmuje 11. miejsce w tabeli. W następnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Southampton FC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.