Dyskwalifikacje dla Sanogo, Ivanauskasa i van Diela

sports news

Komisja Ligi ukarała dyskwalifikacjami dwóch trenerów Valdasa Ivanauskasa i Bena van Diela oraz napastnika Zagłębia Sosnowiec Vamarę Sanogo – poinformowano na oficjalnej stronie LOTTO Ekstraklasy.

Najbardziej dotkliwą karę otrzymał Vamara Sanogo. Zawodnik Zagłębia Sosnowiec został zawieszony na cztery ligowe mecze. Dodatkowo zapłaci 5 tysięcy złotych. Francuz w meczu z Górnikiem Zabrze dostał czerwoną kartkę za uderzenie rywala.

Na trenera Zagłębia Sosnowiec Valdasa Ivanauskasa nałożono karę dwóch spotkań dyskwalifikacji. Szkoleniowiec został usunięty z ławki rezerwowych w trakcie meczu z Górnikiem.

Za takie samo przewinienie został ukarano trenera Zagłębia Lubin Bena van Diela. On nie będzie mógł zasiadać na ławce rezerwowych w jednej ligowej kolejce.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.