Dziesięciu piłkarzy odejdzie z Lecha Poznań

sports news

Lech Poznań w oficjalnym komunikacie poinformował, że po zakończeniu obecnego sezonu z drużyny odejdzie dziesięciu zawodników. Piotr Rutkowski, wiceprezes klubu podkreśla, że lista może być jeszcze dłuższa.

Nie zostaną przedłużone wygasające 30 czerwca tego roku kontrakty z Matusem Putnockym, Jasminem Buriciem, Marcinem Wasielewskim, Nikolą Vujadinoviciem, Maciejem Gajosem oraz Łukaszem Trałką. Po okresie wypożyczenia do swoich klubów wrócą Rafał Janicki, Vernon De Marco i Dimitris Goutas. Natomiast wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy otrzymał Mihai Radut.

Taką decyzję podjął zarząd „Kolejorza”wraz z dyrektorem sportowym.

– Nie mamy wątpliwości, że kadra pierwszej drużyny musi zostać istotnie zmieniona i odmłodzona. W tym właśnie kierunku będziemy działać – powiedział Piotr Rutkowski, wiceprezes klubu odpowiedzialny za sprawy sportowe, cytowany na oficjalnej stronie internetowej Lecha. Dodał, że lista graczy, którzy opuszczą poznański klub może być dłuższa.

– Klub mogą opuścić Darko Jevtić oraz Robert Gumny, bo jest spore zainteresowanie tymi graczami na rynku. Zwłaszcza „Guma” stanowi „łakomy kąsek” dla klubów z topowych lig europejskich – przyznał Rutkowski.

Wiceprezes klubu zdradził, że Lech chce zatrzymać Christiana Gytkjaera, ale zaznaczył że będzie to trudne zadanie.

(za:lechpoznan.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.