Morientes: MŚ U-20 są okazją by zobaczyć piłkarskie talenty

sports news

Fernando Morientes, były zawodnik m.in. Realu Madryt oraz Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, odwiedzili Łódź, jedno z miast gospodarzy tegorocznych mistrzostw świata do lat 20. Hiszpan w rozmowie z portalem „Łączy Nas Piłka” przyznał, że ten turniej to szansa, by zobaczyć największe piłkarskie talenty.

– Jestem przekonany, że polscy kibice będą chętnie pojawiać się na trybunach, bo Mistrzostwa Świata FIFA U-20 to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć wielkie talenty światowej piłki – powiedział Fernando Morientes, który sam również uczestniczył w takim turnieju.

– Dojście do półfinału tej imprezy w 1995 roku, u boku takich piłkarzy jak Raul, Michel Salgado, Ivan de la Pena i Joseba Etxeberria, żeby wspomnieć tylko kilku, to jeden z najważniejszych momentów w mojej karierze – wspomniał były reprezentant Hiszpanii.

Mistrzostwa świata U-20 zostaną rozegrane w sześciu polskich miastach od 23 maja do 15 czerwca.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.