Edinson Cavani i Thiago Silva mogą opuścić PSG

sports news

Edinson Cavani i Thiago Silva mają do końca tego sezonu ważne kontrakty z Paris Saint-Germain. Jest duże prawdopodobieństwo, że obaj opuszczą klub z Parc des Princes – donosi „ESPN”.

Urugwajski napastnik liczy jednak, że otrzyma ofertę przedłużenia umowy. Jeśli do tego nie dojdzie, to zamierza dalej grać w Europie. 32-latek w obecnym sezonie wystąpił w czterech meczach PSG, w których strzelił dwa gole.

Natomiast szanse na pozostanie w ekipie mistrzów Francji brazylijskiego obrońcy są niewielkie. Według doniesień, klub zamierza się rozstać po tym sezonie z 35-latkiem.

Thiago Silva gra na Parc des Princes od 2012 roku, kiedy został sprowadzony z AC Milan. Przez te wszystkie lata był i nadal jest jednym z kluczowych zawodników klubu ze stolicy Francji. W obecnym sezonie rozegrał 11 meczów we wszystkich rozgrywkach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Sobota 22.02.
https://youtu.be/2Mtu-Vak9_w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙Podcast #kasujemy S01.E53 posłuchaj w Spotify!
https://open.spotify.com/episode/6lpjpMapAweleMYLBYGvzn?si=e-S64IoiT7G_8o8dWsC-sg

Podcast #kasujemy S01.E53 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=09c7301f-50b3-47f5-b5da-65cb79c8b3e4

Load More…