Mustafi: Jestem otwarty na oferty

sports news

Wydawało się, że Shkodran Mustafi opuści latem Arsenal FC. Środkowy obrońca przyznał, że został w „Kanonierach”, bowiem żadna z ofert nie była zadowalająca dla wszystkich stron.


– Były rozmowy o moim odejściu z klubu latem. Nie było jednak takiej opcji, która pasowałaby każdemu. Arsenal też miał swoje wymagania – powiedział Mustafi w rozmowie z „Der Spiegel”.

– Następny ruch będzie dla mnie niesamowicie ważny. Chcę znowu napisać pozytywny rozdział. Jeśli wybiorę złe miejsce, to wtedy moja sytuacja może się w ogóle nie poprawić. Jestem otwarty na oferty, także te z Bundesligi – przyznał.

Mustafi jest zawodnikiem Arsenalu od 2016 roku. W obecnym sezonie wystąpił w jego barwach w dwóch meczach Ligi Europy i jednym w Pucharze Ligi Angielskiej. Jego kontrakt z klubem z północnego Londynu obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB