El. MŚ 2018: Jamajka wygrała z Haiti

Reprezentacja Jamajki pokonała na wyjeździe Haiti 1:0 w meczu drugiej kolejki czwartej rundy eliminacji do mistrzostw świata w strefie CONCACAF. Od 77. minuty gry w drużynie gospodarzy występował pomocnik Wisły Kraków, Wilde Donald Guerrier.

Jedynego gola dla „The Reggae Boyz” strzelił Clayton Donaldson w 62. minucie spotkania. Było to jego pierwsze trafienie w drugim występie w narodowych barwach.

W drugim meczu w grupie B, Kostaryka wygrała 2:1 z Panamą. Gole dla gości strzelili Bryan Ruiz i Marcos Urena. Honorową bramkę dla Panamy zdobył Luis Tejada.

Po dwóch kolejkach fazy grupowej, na czele tabeli grupy B jest Kostaryka, która ma na swoim koncie komplet zwycięstw. Panama i Jamajka mają po trzy punkty.

Do decydującej fazy eliminacji zakwalifikują się dwie najlepsze drużyny z każdej z trzech grup. Ze strefy CONCACAF na mundialu w Rosji zagrają trzy reprezentacje, a jedna zagra w barażach.