El. MŚ 2018: Meksyk i Kostaryka zagrają w kolejnej rundzie

Reprezentacja Meksyku pokonała 2:0 Kanadę w meczu eliminacji do mistrzostw świata. Dzięki wygranej drużyna prowadzona przez Juana Osorio zapewniła sobie awans do piątej rundy eliminacji.

Pierwszego gola dla gospodarzy na Estadio Azteca zdobył Anders Guadrado w 18. minucie meczu, po strzale z rzutu karnego. Wynik na 2:0 ustalił chwilę przed przerwą Jesus Corona. Dla Meksyku było to siódme zwycięstwo z rzędu. Drużyna „El Tri” ostatnią porażkę poniosła w czerwcu ubiegłego roku.

Awans do kolejnej rundy eliminacji do mundialu wywalczyła również Kostaryka. Drużyna prowadzona przez Oscara Ramireza wygrała w San Jose 3:0 z Jamajką i ma nad nią obecnie sześć punktów przewagi.

Swoje spotkanie przegrało Haiti z Wildem-Donaldem Guerrierem i Kevinem Lafrancem w składzie. „Les Grenadiers” ulegli Panamie 0:1. Jedyne trafienie dla gospodarzy zaliczył Felipe Baloy.