El. ME: Chorwacja rozbiła Węgry, remis Walii na Słowacji

sports news

Chorwacja rozbiła u siebie Węgry 3:0 (3:0) w najciekawiej zapowiadającym się meczu siódmej kolejki grupy E eliminacji Euro 2020.

Prowadzenie wicemistrzom świata w Splicie zapewnił już po pięciu minutach gry Luka Modrić, wykorzystując sytuację sam na sam. Później jeszcze przed przerwą dwukrotnie przymierzył celnie z bliska Bruno Petković, który raz trafił efektownie piętą. Po zmianie stron rzut karny zmarnował Ivan Perisic, ale grający w osłabieniu rywale nie byli już w stanie skutecznie odpowiedzieć.

Zespół z Bałkanów po czwartym zwycięstwie umocnił się na czele tabeli tej grupy. „Madziarzy” doznali trzeciej porażki i spadli na czwartą lokatę.

Drugie miejsce utrzymała Słowacja, po remisie przed własną publicznością z Walią 1:1. Na City Arena Trnava prowadzenie „Czerwonym Smokom” do przerwy zapewnił strzałem głową Kieffer Moore. Osiem minut po zmianie stron wyrównał efektownym uderzeniem z woleja Juraj Kucka.

Stawkę w tej grupie zamyka z jednym punktem w dorobku Azerbejdżan.

* * * * * *
Wyniki wieczornych czwartkowych spotkań:

GRUPA C
Holandia – Irlandia Północna 3:1 (0:0)
Bramki: Depay 80, 90+4, de Jong 90+1 – Magennis 75.

GRUPA E
Chorwacja – Węgry 3:0 (3:0)
Bramki: Modrić 5, Petković 24, 42.
Rzut karny niewykorzystany: Perisić (55, Chorwacja).
Czerwona kartka: Kleinheisler (56, Węgry).

Słowacja – Walia 1:1 (0:1).
Bramki: Kucka 53 – Moore 25.
Czerwona kartka: Gyomber (88, Słowacja).

GRUPA I
Rosja – Szkocja 4:0 (0:0)
Bramki: Dziuba 57, 70, 84, Ozdojew 60.

Belgia – San Marino 9:0 (6:0)
Bramki: Lukaku 28, 41, Chadli 31, Brolli 35-samobójcza, Alderweireld 43, Tielemans 45+2, Benteke 79, Verschaeren 84-karny, Castagne 90.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.