Elitserien: Piraterna pokonała „Kowali”, Lindgren bliski kompletu

sports news

Piraterna Motala pokonała u siebie Smedernę Eskilstuna 48:42 w pierwszym wtorkowym meczu inauguracyjnej kolejki szwedzkiej Elitserien.

Obrońcom tytułu nie pomogła świetna postawa Fredrika Lindgrena, który wygrał cztery z pięciu swoich biegów i zdobył czternaście punktów.

Dwa „oczka” mniej wywalczyli najskuteczniejsi w szeregach gospodarzy Duńczycy Mikkel Michelsen oraz Niels Kristian Iversen. Obaj wygrali po trzy wyścigi.

Dziewięć punktów dla „Kowali” w sześciu biegach uzbierał Przemysław Pawlicki. Tylko trzy „oczka” zdołał dołożyć Mateusz Szczepaniak, a dwa Adrian Miedziński.

Wśród „Piratów” wyróżnili się także Paweł Przedpełski oraz Daniel Kaczmarek. Obaj byli zawodnicy Get Well Toruń dorzucili do dorobku miejscowych po sześć punktów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.