Elitserien: Remis w meczu na szczycie, skuteczni Smektała i Protasiewicz

sports news

Vaestervik Speedway zremisował u siebie z Indianerną Kumla 45:45 w pierwszym wtorkowym meczu trzeciej rundy rozgrywek szwedzkiej Elitserien.

W konfrontacji dwóch niepokonanych dotąd zespołów ścigało się trzech Polaków. Najsłabiej z nich zaprezentował się Krzysztof Buczkowski. Kapitan MrGarden GKM Grudziądz trzykrotnie pojawiał się na torze i zdobył tylko trzy punkty dla gospodarzy.

Znacznie lepiej wypadł Bartosz Smektała. Startujący z pozycji rezerwowego junior Fogo Unii Leszno wygrał dwa z pięciu swoich wyścigów i wywalczył dziewięć punktów. Skuteczniejszy w zwycięskim zespole był jedynie Peter Ljung. Doświadczony Szwed wygrał cztery z pięciu swoich wyścigów i zgromadził trzynaście punktów.

Wśród “Indian” prym wiódł Tai Woffinden. Brytyjczyk wygrał trzy z pięciu swoich biegów i wywalczył również trzynaście punktów. Po dziewięć “oczek” dorzucili Australijczyk Chris Holder oraz Piotr Protasiewicz. Kapitan Falubazu Zielona Góra wygrał jeden z pięciu swoich wyścigów.

Po sześć punktów uzbierali w tych zawodach Duńczycy Peter Kildemand i Kenneth Bjerre oraz Australijczyk Jack Holder. Siedem “oczek” dla gospodarzy dorzucił natomiast Duńczyk Nicki Pedersen.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…