Elitserien: Skuteczni Fajfer i Przedpełski, „Piraci” wiceliderem

sports news

Piraterna Motala wygrała na własnym torze z Masarną Avesta 50:40 w ostatnim wtorkowym meczu czwartej serii rozgrywek szwedzkiej Elitserien.

Na Biltema Arena najskuteczniejszym zawodnikiem był Oskar Fajfer. Wychowanek Startu Gniezno wygrał cztery z pięciu swoich wyścigów i wywalczył dwanaście punktów.

Na większe wsparcie w ekipie „Wiedźm”, które doznały drugiej porażki w sezonie, mógł liczyć tylko ze strony Kima Nilssona i Antonio Lindbaecka. Obaj reprezentanci Szwecji sześciokrotnie pojawiali się pod taśmą. Nilsson zdobył jedenaście punktów, a „Toninho” dorzucił osiem „oczek”.

Wśród bardziej wyrównanych „Piratów”, którzy odnieśli trzecie zwycięstwo w sezonie i awansowali na drugie miejsce w tabeli, najlepiej radzili sobie Kai Huckenbeck i Paweł Przedpełski. Niemiec i wychowanek klubu z Torunia zgromadzili po dziesięć punktów.

Cennych dziewięć „oczek” dla gospodarzy uzbierał Duńczyk Mikkel Michelsen, a kolejnych osiem dołożył jego bardziej doświadczony rodak Niels Kristian Iversen.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.