Elitserien: Szósta wygrana „Indian”, skuteczny Protasiewicz

sports news

Indianerna Kumla wygrała u siebie z Rospiggarną Hallstavik 54:36 w pierwszym rozegranym wtorkowym spotkaniu jedenastej serii szwedzkiej Elitserien.


„Indian”, którzy zyskali również bonus za lepszy bilans w dwumeczu, poprowadził do sukcesu Anders Thomsen. Duńczyk wywalczył dwanaście punktów w pięciu startach.

Dwucyfrowy dorobek osiągnęli również Australijczyk Chris Holder i Piotr Protasiewicz. Kapitan Falubazu Zielona Góra wygrał jeden z pięciu swoich biegów.

Wśród pięciokrotnych mistrzów Szwecji, którzy doznali już dziesiątej porażki w sezonie i zamykają klasyfikację, prym wiódł Max Fricke. Australijczyk w sześciu wyścigach zdobył dwanaście punktów. „Oczko” mniej zgromadził jego bardziej doświadczony i utytułowany rodak Jason Doyle.

Indianerna po szóstym zwycięstwie w sezonie awansowała na czwarte miejsce w tabeli.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB