Parma Calcio pozyskała Roberto Inglese

sports news

Parma Calcio pozyskała Roberto Inglese – poinformował włoski klub na swojej oficjalnej stronie.


27-letni napastnik w najbliższym sezonie będzie jeszcze wypożyczony z SSC Napoli, ale włodarze ze Stadio Ennio Tardini zobowiązali się do wykupu wychowanka Delfino Pescara latem przyszłego roku.

Kwota transferu wyniesie dwadzieścia milionów euro i może wzrosnąć o kolejne dwa miliony euro zgodnie z porozumieniem uwzględniającym bonusy.

Inglese zaliczył w minionym sezonie 25 spotkań w rozgrywkach Serie A. Zdobył w nich dziewięć bramek. Wcześniej był również wypożyczony do Chievo Werona, gdzie strzelił trzynaście goli w 36 rozegranych meczach, wliczając także zmagania o Puchar Włoch.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB