Elitserien: Udany debiut Kościucha i zwycięstwo Rospiggarny

sports news

Rospiggarna Hallstavik rozbiła u siebie Masarnę Avesta 59:31 na zakończenie czwartej serii rozgrywek Elitserien.

Pięciokrotnych mistrzów Szwecji do pierwszej wygranej w sezonie poprowadzili Australijczycy Max Fricke i Jason Doyle. Były indywidualny mistrz świata juniorów zdobył piętnaście punktów, a były indywidualny czempion globu zgromadził czternaście „oczek”.

Po dziesięć punktów uzbierali Robert Lambert i Tero Aarnio. Dwa „oczka” mniej od Brytyjczyka i Fina wywalczył Norbert Kościuch. Żużlowiec Get Well Toruń debiutował w szeregach Rospiggarny i pięciokrotnie pojawiał się pod taśmą.

Wśród „Wiedźm”, które doznały trzeciej porażki w sezonie, prym wiódł Kim Nilsson, zdobywając trzynaście punktów w sześciu swoich wyścigach. Na większe wsparcie mógł jednak liczyć tylko ze strony Wadima Tarasienko. Rosjanin wygrał jeden bieg i wywalczył siedem punktów. Dwa „oczka” mniej w trzech startach dorzucił Oskar Fajfer.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.