Elitserien: Zwycięski finisz „Kowali” z udziałem Polaków

sports news

Smederna Eskilstuna wygrała u siebie z Piraterną Motala 49:41 w czwartym spotkaniu ostatniej kolejki rundy zasadniczej rozgrywek szwedzkiej Elitserien.

Broniący tytułu „Kowale” sukces i bonus zapewnili sobie dopiero w biegach nominowanych. Oba zwyciężyli podwójnie, a linię mety mijali w nich najszybciej Adrian Miedziński oraz Przemysław Pawlicki. Obaj zdobyli w sumie po dziesięć punktów.

Najskuteczniejszym wśród gospodarzy, pod nieobecność kontuzjowanego Fredrika Lindgrena, był Andrzej Lebiediew. Łotysz wywalczył trzynaście punktów w sześciu biegach. Jedenaście „oczek” dorzucił Michael Jepsen Jensen.

Wśród gości prym wiódł nieoczekiwanie Paweł Przedpełski. Wychowanek klubu z Torunia wygrał trzy z pięciu swoich wyścigów i zgromadził dwanaście punktów. Na większe wsparcie mógł liczyć ze strony Duńczyków. Niels Kristian Iversen uzbierał bowiem jedenaście „oczek”, a dziesięć dołożył Mikkel Michelsen.

Najsłabiej z Polaków w mocno opóźnionych zawodach zaprezentował się Daniel Kaczmarek. Dwukrotny indywidualny mistrz Polski juniorów trzykrotnie ustawiał się pod taśmą, ale nie zdołał wywalczyć choćby punktu.

„Piraci” zakończą w ten sposób sezon na siódmej lokacie w tabeli, natomiast mistrzowie Szwecji awansowali po tym zwycięstwie na drugą pozycję w klasyfikacji.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

🎙 Podcast #kasujemy S01.E12. w Apple Podcasts 🎙
https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478?l=pl#episodeGuid=421f1499-0779-4c5c-b8e0-f2ca0278cc72

Typy bukmacherskie na dziś: Piątek 17.01. https://youtu.be/2gMFJiSFAic
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony,

Typy na piątek 17.01. https://anchor.fm/tylkopilka/episodes/Typy-na-pitek-17-01-ea82qn #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony,

Load More…