„Globo Esporte”: Juventus włączył się do walki o Neymara

sports news

Juventus Turyn dołączył do wąskiego grona chętnych do pozyskania Neymara – donosi stacja „Globo Esporte”.

Brazylijczyk najczęściej łączony był z powrotem do Barcelony. Gwiazdorem Paris Saint-Germain interesował się również Real Madryt, ale bez konkretów.

„Mundo Deportivo” i „L’Equipe” pisały ostatnio o możliwości wypożyczenia 27-letniego napastnika do stolicy Katalonii, ale najnowsze doniesienia pochodzą z Kraju Kawy, gdzie dziennikarze widzą również opcję związaną z grą dla „Starej Damy” wspólnie z Cristiano Ronaldo i Wojciechem Szczęsnym.

Neymar zaliczył 58 spotkań w koszulce PSG. Zdobył w nich 51 bramek. Na swoim koncie ma 97 występów w kadrze „Canarinhos”, w których strzelił 60 goli.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama