Emery: Triumf w Lidze Europy pozwoli nam zrealizować dwa cele

sports news

Arsenal zagra w środę w finale Ligi Europy z Chelsea i musi wygrać, aby wystąpić w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Unai Emery, menedżer „Kanonierów”, powiedział, że triumfując w Baku jego zespołu zrealizuje dwa cele w tym sezonie.

– Myślimy tylko o tym finale i wyzwaniu jakie nas w środę czeka – powiedział Emery, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Mamy w tym jednym meczu dwa cele do zrealizowania. Najważniejsze jest jednak zdobycie trofeum. Musimy cieszyć się tą chwilą. Każdy tytuł dla takich zespołów jak Arsenal i Chelsea, w Europie czy też Anglii, jest bardzo istotny – podkreślił hiszpański szkoleniowiec.

– Wszyscy chcemy dokonać czegoś ważnego. Zasłużyliśmy, aby zagrać w tym finale. Zaczynaliśmy sezon i mieliśmy w nim dwa cele do zrealizowania. Jednym było zwycięstwo w Lidze Europy, a drugim awans do Ligi Mistrzów. Cały czas możemy oba zrealizować – zaznaczył.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.