Luiz: Liczy się tylko ta drużyna, która sięgnie po puchar

sports news

Chelsea zagra w środowym finale Ligi Europy w Baku z Arsenalem. David Luiz, obrońca “The Blues”, ma nadzieję, że jego zespół powtórzy triumf z 2013 roku w tych rozgrywkach, kiedy w decydującym spotkaniu pokonał Benfikę Lizbona 2:1.

– Obie drużyny zrobiły wiele dobrego, aby znaleźć się w tym finale. Chcemy powtórzyć nasz triumf z 2013 roku – powiedział David Luiz, cytowany przez oficjalną stronę internetową UEFA.

– Wspomina się tylko tych, którzy sięgają po trofea. Chcemy, aby teraz to była Chelsea – podkreślił Brazylijczyk.

W listopadzie 2014 roku “The Blues” pokonali w Baku drużynę Karabachu 4:0. – To jest wspaniały stadion ze zdumiewającym zapleczem, gdzie przeżyliśmy miłe chwile. Miejmy nadzieję, że w środę będzie podobnie – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…