Emery: Wynik cały czas się zmieniał, to było coś spektakularnego

sports news

Arsenal FC pożegnał się z Pucharem Ligi Angielskiej, przegrywając na wyjeździe z Liverpoolem FC po serii rzutów karnych. – To był szalony mecz – powiedział Unai Emery, menedżer „Kanonierów”.

W regulaminowym czasie gry był remis 5:5. W serii „11” lepsi okazali się „The Reds”. – Jestem bardzo dumny ze swoich zawodników. W pierwszych 45 minutach mieliśmy bardzo dobry rytm gry – podkreślił.

– Prowadziliśmy do ostatniej akcji meczu. Rzuty karne to zawsze jest 50 na 50 i przegraliśmy – żałował hiszpański szkoleniowiec.

– Jest nam smutno, bo zasłużyliśmy na więcej. Jest jednak wiele pozytywów. Pod względem defensywnym żadna ze stron nie może być zadowolona. Dla kibiców to było niesamowite spotkanie. Wynik cały czas się zmieniał, to było coś spektakularnego – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.