Enjo czwartym Japończykiem w historii Stomilu

sports news

Japończyk Kensuke Enjo dołączył do treningów pierwszoligowego Stomilu – poinformował pierwszoligowy klub z Olsztyna na swojej oficjalnej stronie.

25-letni pomocnik parafował umowę, obowiązującą do końca grudnia bieżącego roku.

Ostatnim klubem Japończyka był łotewski drugoligowiec Auda Kekava, gdzie występował od lipca 2018 roku. Dla tego zespołu zdobył osiem bramek.

W historii Stomilu jest to czwarty zawodnik wywodzący się z Kraju Kwitnącej Wiśni. W przeszłości w biało-niebieskich barwach występowali także Yasuhiro Kato, Naoya Shibamura oraz Tsubasa Nishi.

(za stomilolsztyn.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.