Enrique: Liga jeszcze się nie skończyła

FC Barcelona zmierzy się w sobotę z UD Las Palmas w 25. kolejce Primera Division. Trener “Dumy Katalonii”, Luis Enrique zapewnił na konferencji prasowej, że jego podopieczni całkowicie koncentrują się na nadchodzącym starciu ligowym.

– Las Palmas to trudny przeciwnik, który lubi być przy piłce i z pewnością zechce sprawić nam problemy. Mamy nadzieję, że murawa zostanie naprawiona i boisko będzie w dobrym stanie – powiedział 45-latek cytowany przez dziennik “AS”.

– Moja drużyna ma jasno określone cele i jest skoncentrowana, ale niczego jeszcze nie wygrała. Spróbujemy powtórzyć nasz sukces z poprzedniego sezonu, choć jesteśmy świadomi, że ciężko jest utrzymać zwycięską passę – dodał.

– Trzy zespoły nadal liczą się w walce o mistrzostwo. Każdy z nich może się potknąć i stracić punkty. Wszyscy wiemy, że liga jeszcze się nie skończyła – podsumował.

“Blaugrana” prowadzi aktualnie w Primera Division, posiadając 60 punktów. Nad drugim Atletico Madryt ma sześć “oczek” przewagi.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Benfica – PSG https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benfica-psg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: RB Lipsk – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rb-lipsk-celtic/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Atletico Madryt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-atletico-madryt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…