Eric Bailly chce zostać na Old Trafford

sports news

Spekulowało się, że Eric Bailly może opuścić Manchester United w styczniowym okienku transferowym. Środkowy obrońca chce jednak zostać na Old Trafford – donosi „Daily Mail”.

Zawodnikiem z Wybrzeża Kości Słoniowej interesował się przede wszystkim Arsenal Londyn. „Kanonierzy” chcieli wypożyczyć defensora do końca tego sezonu, ale ich zapytanie w sprawie ewentualnego transferu spotkało się z negatywną odpowiedzią ze strony „Czerwonych Diabłów”.

„Daily Mail” informuje, że Manchester United nie chce się rozstawać z zawodnikiem, choć ten gra niewiele. W siedmiu meczach pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera wystąpił tylko raz w podstawowym składzie.

Eric Bailly ma do końca czerwca 2020 roku kontrakt na Old Trafford. Klub ma opcję przedłużenia go kolejne dwa lata, ale decyzję w sprawie jego przyszłości podejmie dopiero w momencie, kiedy zatrudni na stałe nowego menedżera.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.