Eriksen: O triumfie w Lidze Mistrzów marzy każdy piłkarz

sports news

Tottenham Hotspur zagra w sobotnim finale Ligi Mistrzów z Liverpool FC. Christian Eriksen, pomocnik “Kogutów”, powiedział, że każdy piłkarz marzy o triumfie w tych rozgrywkach.

Tottenham nie zdobył żadnego trofeum od 2008 roku. – Marzymy o tym, aby wznieść ten puchar do góry. To siedzi w naszych głowach. Wiemy jednak, że nie będzie łatwo – powiedział Eriksen, cytowany przez “BBC”.

– Jesteśmy w czołowej czwórce w lidze od wielu lat i dzięki temu gramy w Lidze Mistrzów. Triumf w tych rozgrywkach byłby swego rodzaju potwierdzeniem siły naszej drużyny – dodał reprezentant Danii.

– To jest coś bardzo wyjątkowego i coś o czym marzy każdy piłkarz. Bardzo chciałbym mieć to w swoim CV – przyznał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…