Estoril – FC Porto – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Estoril – FC Porto. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 8. dzień stycznia, wybraliśmy z portugalskiej ekstraklasy.  Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że w meczu Estoril z FC Porto, obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednym golu, a w sumie liczba bramek pokryje linię 2.5 gola.

Po wczorajszej porażce Sportingu, Porto ma dziś szansę odskoczyć w tabeli, największemu rywalowi w walce o mistrzowską koronę. Musi wygrać z Estoril, ale to wcale nie musi być takie łatwe.

W siedmiu ostatnich meczach między tymi drużynami, na tym stadionie, pokrywany był BTS oraz over 2.5 gola. W związku z tym stawiamy dziś na taki sam scenariusz. Liczymy, że ta seria się nie zakończy akurat wtedy, kiedy jej potrzebujemy.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Estoril – FC Porto, typ: BTS i powyżej 2.5 gola, kurs 2.88.

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Typy na rzuty rożne: Ajax – FC Volendam https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ajax-fc-volendam/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Groningen – Cambuur https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-groningen-cambuur/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Mainz – Borussia Dortmund https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-mainz-borussia-dortmund/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…