ETOTO – recenzja – opinie

Adres:ETOTO.pl
Bonus:Startowy bonus do 200% przy pierwszej wpłacie oraz podwojenie drugiej wpłaty na konto. Zarejestruj się i odbierz bonus. Załóż konto, klikając TUTAJ.
Rok powstania:2011 r.
Aplikacja mobilna: iOS i Android.
Metody wpłatWpłaty: Przelewy24, Blik, Mastercard i Visa.
Polska wersja językowaTAK
LicencjaPolska.
Obsługa klienta:Livechat od 9:00 do 22:00, 7 dni w tygodniu oraz email: pomoc@etoto.pl.
Atrakcje:ETOTO organizuje wiele promocji dla grających, jak choćby Nocne Granie, czy Git Typ
Nasza ocena:


Podstawowe informacje o ETOTO.

Działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów 28 listopada 2014 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. działa od 2011 roku na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów. Sprzedaż zakładów realizowana jest poprzez punkty na terenie całego kraju oraz w Internecie.

Jak założyć konto w ETOTO?

Aby założyć konto w ETOTO, gracz musi wypełnić formularz rejestracyjny, klikając TUTAJ. Podczas rejestracji trzeba podać wszystkie dane osobowe, adresowe, nr konta bankowego oraz przesłać skany/zdjęcia dowodu osobistego - koniecznie kolorowe. Następnie należy potwierdzić adres email klikając link w przesłanej przez bukmachera wiadomości. Po weryfikacji można dokonać pierwszej wpłaty i rozpocząc grę. W naszym przypadku rejestracja trwała ponad 30 minut.

Zalety ETOTO

 • Bezpłatne depozyty przez Przelewy24 i Blik
 • Promocje i konkursy dla stałych graczy
 • Świetny bonus startowy
 • Dobre kursy na wydarzenia piłkarskie
 • Duża liczba rynków w NBA, NHL, NFL.
 • Przyzwoita liczba zakładów na żywo.


  Wady ETOTO

 • 12% podatku od zakładów
 • Brak wypłat na Skrilla

  Nasza opinia o ETOTO

  Jeden z lepszych bukmacherów na rynku. ETOTO oferuje bardzo atrakcyjny bonus startowy, w którym podwaja depozyt nie tylko przy pierwszej wpłacie, ale również przy drugiej. Świetnie, że ETOTO oferuje aplikacje mobilne na iOS i Androida. Z pewnością dużym atutem ETOTO jest duża liczba rynków w sportach amerykańskich, co przydaje się zwłaszcza przy stawianiu na NBA. Polecamy ETOTO wszystkim, którzy chcą mieć konto u naprawdę dobrego i solidnego bukmachera.