Fabian Ruiz na celowniku Realu Madryt

sports news

Hiszpański dziennik „AS” poinformował, że Fabian Ruiz z SSC Napoli jest jednym z głównych celów transferowych Realu Madryt.


Reprezentant Hiszpanii trafił na Stadio San Paolo latem 2018 roku z Realu Betis. W minionym sezonie był wiodącą postacią neapolitańskiego klubu i w jego barwach wystąpił w 40 meczach we wszystkich rozgrywkach.

Pozyskaniem pomocnika zainteresował się Real Madryt, który jest w trakcie przygotowywania oferty za jego pozyskanie. Według doniesień dziennika „AS”, SSC Napoli oczekuje co najmniej 70 milionów euro.

Kontrakt Ruiza z neapolitańskim klubem obowiązuje do końca czerwca 2023 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB