Laurent Blanc zostanie trenerem Newcastle?

sports news

Jak poinformował dziennik „Daily Star”, Laurent Blanc jest typowany na nowego trenera Newcastle United.


W poniedziałek ekipa „Srok” poinformowała, że wraz z końcem czerwca klub opuści trener Rafael Benitez, który nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu. Według najnowszych doniesień, jego miejsce ma zająć Laurent Blanc.

Francuz nieprzerwanie od 2016 roku pozostaje bez zatrudnienia po tym, jak po dwóch sezonach został zwolniony z Paris Saint-Germain. Wcześniej przez dwa lata był selekcjonerem reprezentacji „Trójkolorowych” i prowadził też Girondins Bordeaux.

Newcastle United pod wodzą Beniteza wróciło do Premier League, a w minionym sezonie zajęło 13. miejsce w tabeli angielskiej ekstraklasy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB