Falubaz w Karkonoszach tylko bez Pedersena. „Planujemy kręgle, karting i termy”

sports news

Niemal w komplecie przystąpią do zgrupowania w Szklarskiej Porębie zawodnicy Falubazu Zielona Góra.

– Nie będzie z nami tylko Nickiego Pedersena, który ma indywidualny tok przygotowań – ujawnił Tomasz Walczak w rozmowie z oficjalnym serwisem siedmiokrotnych mistrzów Polski.

– Zgrupowanie rozpoczyna się w niedzielę 10 lutego i potrwa do piątku. Pobyt rozpoczniemy wspólnym obiadem, a następnie zawodnicy będą mieli czas wolny na spokojne zakwaterowanie się i poznanie miejsca naszego pobytu. Wieczorem zaplanowane jest spotkanie inaugurujące obóz połączone z turniejem w kręgle. Od poniedziałku zabieramy się do pracy i przez kolejne dni będziemy przede wszystkim jeździć oraz biegać na nartach. Warunki narciarskie są wyśmienite. Zarówno po stronie polskiej jak i czeskiej jest bardzo dużo śniegu, więc na to nie będziemy mogli narzekać. Prognozy pogody również są optymistyczne – podkreślił kierownik ekipy z Grodu Bachusa.

– Na trasach narciarskich będzie można spotkać Patryka Dudka, Piotra Protasiewicza, Martina Vaculika, Michaela Jepsena Jensena, Martina Smolinskiego, Sebastiana Niedźwiedzia, Madsa Hansena, Mateusza Tondera, Damiana Pawliczaka i Norberta Krakowiaka – zdradził Walczak.

– W tym roku niestety drużyna hokejowa z Liberca nie ma zaplanowanego meczu w terminie naszego obozu, ale znaleźliśmy inne atrakcje. Całą drużyną odwiedzimy tor kartingowy w Jeleniej Górze, a także termy w Cieplicach. Te pięć dni mamy bardzo dobrze zaplanowane i nikt nie powinien się nudzić – dodał kierownik zielonogórzan.

(za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.