FC Antwerp – Tottenham – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

FC Antwerp – Tottenham. Typy bukmacherskie do Singla, na czwartek 29. dzień października, wybraliśmy z Ligi Europy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Nie lubimy grać wszelkiego rodzaju pucharów, w tym Ligi Europy. Jednak nie mamy innego wyjścia, bo poza tymi rozgrywkami nie widać nic ciekawego na Singla.

Typujemy, że Tottenham pokona na wyjeździe Antwerpię i w całym meczu padną przynajmniej trzy bramki.

My – pewnie już to wiecie – bardzo lubimy Jose Mourinho. Z Portugalczykiem nigdy nie jest nudno i za to go cenimy. Oczywiście jego warsztat trenerski również doceniamy i uważamy, że dobrze przygotuje zespół do tego starcia.

Pierwsze spotkanie w LE, Koguty wygrały 3:0. Dziś może nie zachowają czystego konta, ale liczymy, że trzy punkty pojadą do Londynu. O pokrycie linii 2.5 gola jakoś jesteśmy dziwnie spokojni.

FC Antwerp – Tottenham, typ:  2 i powyżej 2.5 gola, kurs: 2.06.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Heerenveen – Den Haag https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-heerenveen-den-haag/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Verona https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-verona/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Borussia Moenchengladbach – Schalke https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-borussia-moenchengladbach-schalke/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…