FC Nantes domaga się pieniędzy od Cardiff za transfer Sali

sports news

Jak poinformowało „BBC Sport” FC Nantes domaga się od Cardiff City pieniędzy za transfer Emiliano Sali. Mowa o kwocie 15 milionów funtów.

Samolot, którym Argentyńczyk razem z pilotem lecieli z Francji do Anglii zaginął nad kanałem La Manche. Jego wrak został znaleziony na dnie.

Cardiff wykupiło napastnika za 15 milionów funtów, co było rekordowym transferem w historii klubu. Póki co jednak zespół z Premier League nie przelał na konto Nantes pieniędzy.

Francuski klub domaga się zapłaty i grozi postępowaniem sądowym. Angielskie media poinformowały również, że Walijczycy mają zamiar honorować zapisy umowy, ale w momencie kiedy zostaną wyjaśnione wszystkie okoliczności.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.