Fernandinho nie spieszy się z przedłużeniem kontraktu z Manchesterem City

sports news

Fernandinho ma do końca tego sezonu ważny kontrakt z Manchesterem City. Defensywny pomocnik nie zamierza spieszyć się z rozmowami na temat ewentualnego przedłużenia umowy – donosi „The Sun”.


Klub z Etihad chciałby jak najszybciej wyjaśnić przyszłość 34-latka. Brazylijczyk na razie jednak nie chce rozpocząć negocjacji na temat nowego kontraktu. To ma nastąpić dopiero w dalszej fazie sezonu.

Fernandinho później rozpoczął przygotowania do sezonu. Otrzymał dłuższe wolne ze względu na udział w Copa America z reprezentacją Brazylii. W pierwszych dwóch kolejkach Premier League nie zagrał ani minuty.

W drużynie „Obywateli” gra od 2013 roku. W minionym sezonie wystąpił w 42 meczach, w których strzelił jednego gola i zanotował trzy asysty.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB