Allan: Chcemy zacząć sezon od zwycięstwa na Artemio Franchi

sports news

SSC Napoli w sobotę zagra na wyjeździe z ACF Fiorentina w 1. kolejce włoskiej Serie A. Allan, pomocnik drużyny ze Stadio San Paolo, liczy, że jego zespół rozpocznie sezon 2019/20 od zdobycia kompletu punktów.


– Czuję się bardzo dobrze. Jestem gotowy na nowy sezon. Chcemy zacząć go w najlepszy możliwy sposób – powiedział Allan w rozmowie z „Corriere dello Sport”.

– Jesteśmy nabuzowani na mecz we Florencji. Potem będziemy się koncentrowali już na spotkaniu z Juventusem. W każdej kolejce Serie A czeka nas bitwa – dodał Brazylijczyk.

– Mam nadzieję, że zaczniemy sezon od zwycięstwa na Artemio Franchi. Zawsze ważne jest, aby wystartować od mocnego uderzenia. Mecz we Florencji nigdy nie jest łatwy, ale chcemy zdobyć trzy punkty – podkreślił 28-letni pomocnik.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB