Fila: Walczymy do końca

sports news

Lechia Gdańsk po remisie z Zagłębiem Lubin 1:1 mocno ograniczyła swoje szanse na mistrzostwo Polski. Obrońca trójmiejskiego klubu Karol Fila zapowiedział, że gdańszczanie nie odpuszczą żadnego spotkania do końca sezonu.

– Walczymy dalej, na pewno dopóki będzie szansa będziemy walczyć o mistrzostwo. Nie podejdziemy luźno do pozostałych meczów – powiedział Karol Fila, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Na pewno przeciwnicy nas analizują. Być może znaleźli nasze słabe punkty. Będziemy walczyć do końca. Zostały dwa bardzo ważne mecze i nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa – dodał obrońca.

Lechia Gdańsk w dwóch ostatnich kolejkach zagra z Lechem Poznań i Jagiellonią Białystok.

(za: Lechia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…