Gytkjaer: Dobrze zakończyć ten słaby sezon

sports news

Christian Gytkjaer, napastnik Lecha Poznań przed ostatnim ligowym meczem u siebie w tym sezonie z Lechią Gdańsk zapowiedział, że „Kolejorz” chce się pożegnać ze swoimi kibicami w najlepszy sposób.

– Od razu po meczu z „Pasami” powiedzieliśmy sobie w szatni, że po tym słabym sezonie bardzo ważne jest dobrze zakończyć go w Poznaniu. Trzeba to zrobić przyzwoicie, z dumą, a na pewno nie tak jak w meczu z Cracovią – powiedział Christian Gytkjaer, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Trzeba dać z siebie wszystko w dwóch pozostałych kolejkach i wiemy jak ważne dla kibiców będzie godne pożegnanie z naszym stadionem – dodał Duńczyk.

Napastnik krótko ocenił również sezon w wykonaniu piłkarzy z Poznania.

– Był on rozczarowujący z naszej strony, ale mamy możliwość zakończenia go z przytupem – podsumował Gytkjaer.

(za:lechpoznan.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.