Finał Pucharu Austrii do obejrzenia w kinie samochodowym

sports news

Red Bull Salzburg zamierza zorganizować publiczne oglądanie finału Pucharu Austrii w kinie samochodowym. Spotkanie z Austrią Lustenau ma zostać rozegrane w najbliższy piątek.

Na mecz, które ma odbyć się na Woerthersee Stadion w Klagenfurcie nie będą mogli udać się kibice żadnej z drużyn, które awansowały do finału. Jednak działacze klubu z Salzburga, postanowili znaleźć swoim kibicom alternatywny sposób obejrzenia spotkania.

W centrum wystawowym w Salzburgu postawiony zostanie ogromny ekran LED o powierzchni 100 metrów kwadratowych, na którym, w swoim samochodach, będą mogli oglądać mecz fani ekipy spod znaku Red Bulla.

– Specjalne sytuacje wymagają specjalnych rozwiązań. Właśnie dlatego opracowaliśmy ten pomysł i teraz oferujemy naszym fanom wyjątkową okazję do obejrzenia finału Pucharu Austrii w kinie samochodowym. Mam nadzieję, że nasz zespół wygra i za kilka lat będzie można opowiadać, że oglądało się mecz w kinie, ze swojego auta – powiedział Stephan Reiter, dyrektor zarządzający klubu z Salzburga.

Klub przygotował do sprzedaży 200 biletów, które będą dostępne dla posiadaczy karnetów do środy do godz. 18:00. Po tym terminie wejściówki do samochodowego kina trafią do wolnej sprzedaży.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.