NHL ogłosiła plan powrotu rozgrywek

sports news

Amerykańska, zawodowa liga hokejowa NHL, ogłosiła plan wznowienia rozgrywek sezonu 2019/20. Z powodu pandemii koronawirusa, liga zawiesiła swoją działalność 12 marca. Ujawniony w poniedziałek przez NHL plan, zakłada powrót rozgrywek w lipcu.

Program powrotu NHL, został podzielony na cztery fazy. Druga z nich ma rozpocząć się juz na początku czerwca, kiedy to hokeiści będą mogli wrócić do treningów na lodzie, ale z wieloma obostrzeniami.

Na tafli będzie mogło przebywać jednocześnie najwyżej sześciu zawodników, którzy będą mogli ćwiczyć, ale bez gry kontaktowej. Na lodowisku nie będzie mógł przebywać żaden trener, ale dozwolona ma być obserwacja graczy z odpowiedniej i bezpiecznej odległości.

Hokeiści będą musieli przychodzić do hali i z niej wychodzić w maskach. Podczas treningów zakrywanie nosa i ust nie będzie obowiązkowe.

Zawodnicy nie będą mogli korzystać z pryszniców na terenie ośrodka treningowego, a brudne ubrania po zajęciach, będą zostawali w szatni do prania.

Dodatkowo każdy zawodnik będzie poddawany testom na koronawirusa, przynajmniej dwa razy w tygodniu. Natomiast codziennie będzie sprawdzana temperatura ciała.

Trzecia faza planu, zakłada trzytygodniowy obóz przygotowawczy, który ma rozpocząć się jeszcze w czerwcu. Ostatnia faza to powrót do rywalizacji, który zaplanowano na lipiec.

Rozgrywki mają zostaw wznowione od razu od Playoff, w którym wezmą udział 24 najlepsze drużyny sezonu regularnego, który oczywiście już nie zostanie wznowiony. Mecze mają odbywać się bez udziału kibiców, a lokalizacja turnieju ma zostać wybrana w ciągu najbliższych tygodni.

NHL jest pierwszą, zawodowa ligą w Stanach Zjednoczonych, która ogłosiła szczegółowy plan wznowienia rozgrywek.

NBA oraz MLB nie przedstawiły jeszcze dokładnej wizji powrotu do rywalizacji sportowej. NFL planuje rozpoczęcie sezonu zgodnie z planem, czyli na początku września.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.