Finn Harps – Dundalk – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Finn Harps – Dundalk. Typy bukmacherskie do Singla, na piątek 14. dzień maja, wybraliśmy z irlandzkiej Premier DivisionZapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Dundalk wygra wyjazdowe spotkanie z Finn Harps i w całym meczu padną przynajmniej dwie bramki.

Oczywiście początek sezonu nie należy do Dundalku, który zajmuje dopiero siódme miejsce w tabeli. Na pewno wielokrotni mistrzowie Irlandii nie tak wyobrażali sobie start w tegoroczne rozgrywki.

Finn Harps natomiast jest niespodziewanie wysoko w tabeli, bo zajmuje czwartą pozycję. Nie sądzimy, aby długo utrzymali się w czołówce, bo jest to zdecydowanie drużyna przeciętna i bliżej jej jest do dolnych rejonów zestawienia.

Uważamy, że Dundulk wygra, bo jest znacznie lepszą drużyną. Musi tylko wyjść z dołka, w który wkopuje się przez głupie błędy w obronie. Gramy zatem na wygraną gości i pokrycie linii 1.5 gola.

Finn Harps – Dundalk, typ: 2 i powyżej 1.5 gola, kurs: 2.43.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”