Fiorentina bliska pozyskania Mandzukicia

sports news

Fiorentina jest bliska pozyskania Mario Mandzukicia – poinformował Sportitalia. Chorwat jest aktualnie bezrobotny.

Mandzukic rozwiązał niedawno kontrakt z Al-Duhail i chce powrócić do gry w Europie. Fiorentina chce sprowadzić Chorwata ponownie do Włoch. W przeszłości reprezentował on barwy Juventusu. W 162 występach w barwach „Starej Damy”, Mandzukic zdobył 44 bramki.

Zespół z Florencji zaproponował napastnikowi dwuletni kontrakt, na mocy którego będzie zarabiał trzy miliony euro rocznie. Umowa ma zawierać również możliwość przedłużenia jej o kolejny, trzeci, sezon.

Podczas pobytu w Katarze, Chorwat wystąpił w siedmiu spotkaniach, w których strzelił jednego gola.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.