Firlej wypożyczony z Korony do Garbarni

sports news

Korona Kielce potwierdziła, że wypożyczyła do pierwszoligowej Garbarni Kraków Macieja Firleja. Napastnik w nowym klubie zagra do końca sezonu.

22-latek został zawodnikiem Korony Kielce przed rozpoczęciem obecnych rozgrywkach. Nie zadebiutował jednak w pierwszym zespole.

W rundzie wiosennej również miałby małe szanse na grę. Dlatego doświadczenie ma zdobywać w pierwszoligowej Garbarni.

Firlej w przeszłości reprezentował też barwy Ślęzy Wrocław, Karkonoszy Jelenia Góra oraz Orła Wojcieszów, którego jest wychowankiem.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.