Fonseca: Możemy stworzyć coś wyjątkowego

sports news

Paulo Fonseca został nowym trenerem AS Romy. Szkoleniowiec, który trafił do “Giallorossich” z Szachtara Donieck, powiedział, że jest podekscytowany pracą na Stadio Olimpico.

– Bardzo się cieszę, że zostałem trenerem AS Romy. Chcę podziękować zarządowi klubu z tę szansę, którą otrzymałem. Jestem podekscytowany i zmotywowany zadaniem, które przed nami stoi – powiedział Fonseca.

– Już nie mogę się doczekać, kiedy przeniosę się do Rzymu, spotkam się z kibicami i zacznę pracę. Uważam, że razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – podkreślił.

46-latek podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia go o kolejne 12 miesięcy. – To jest młody i ambitny trener z międzynarodowym doświadczeniem. Ma mentalność zwycięzcy, a także reputację trenera, który preferuje ofensywny futbol, który ekscytuje kibiców – stwierdził natomiast James Pallotta, prezes Romy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Dania – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dania-francja-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Czechy – Portugalia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-czechy-portugalia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…