Fornalik: Rozpoczyna się walka o dobrą pozycję wyjściową na wiosnę

sports news

Waldemar Fornalik, trener Piasta Gliwice przed meczem z Lechem Poznań zaznaczył, że rozpoczyna się okres, który zdecyduje o tym w jakiej sytuacji będą poszczególne drużyny na początku rundy wiosennej.

– Myślę, że bardziej rozpoczyna się walka o dobrą pozycję wyjściową na wiosnę, bo to jest szalenie istotne, żeby być w tej pierwszej ósemce, mając odpowiednio dużą liczbę punktów – powiedział Waldemar Fornalik, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Lech jest takim podrażnionym zespołem, który ma duży potencjał. Próbowano ustawiać tę drużynę w różnych wariantach, często grała młodzież, a w ostatnim czasie zagrała już drużyna złożona bardziej z tych zawodników doświadczonych i w mniejszym wymiarze z młodych dobrych piłkarzy. Lech jeśli znajduje się w dobrej dyspozycji, to z pewnością jest jednym z czołowych zespołów w Ekstraklasie – dodał szkoleniowiec.

Trener mistrzów Polski będzie miał niedługo do dyspozycji Daniego Aquino i Jakuba Czerwińskiego, którzy wrócili do treningów po kontuzji.

– Kuba wrócił do treningów na boisku i to już jest bardzo dobra wiadomość. Był na konsultacji, okres rehabilitacji przebiegł wzorowo, a teraz wchodzi w zajęcia indywidualne na boisku – wytłumaczył Waldemar Fornalik.

(za:piast.gliwice.eu).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.