Frączczak: Chcieliśmy wygrać

sports news

– Jako cała drużyna i sztab nie jesteśmy zadowoleni, ponieważ chcieliśmy dziś wygrać. Szkoda, że tak łatwo straciliśmy dwie bramki, ale cały czas goniliśmy wynik i były sytuacje, by ten mecz rozstrzygnąć na naszą korzyść. Nie możemy więc być usatysfakcjonowani, ale i jest druga strona medalu. Szanujemy ten remis. Oczywiście, że zależało nam, by wygrać, bo nie udało się to jeszcze w górnej ósemce – powiedział po zremisowanym meczu ze Śląskiem Wrocław, zawodnik Pogoni Szczecin – Adam Frączczak.

– Jak tyle czasu się nie grało, to trudno od początku prezentować dobrą formę. Ja też wiele razy nie byłem z siebie zadowolony, ale widzę, że forma zwyżkuje i bardzo się z tego cieszę. W momentach, kiedy jestem na boisku, to chcę dawać zespołowi jak najwięcej i staram się to robić. Wiem, że nie zawsze to tak wygląda, jakby wszyscy tego sobie życzyli, ale taki jest sport. Nie wszystko da radę od razu zbudować i na to potrzeba czasu oraz ciężkiej pracy. To drugie wykonuję sumiennie i bardzo systematycznie, więc mam nadzieję, że będę grał coraz lepiej – dodał.

– Myślę, że to dla Kacpra duże przeżycie i fajny moment. Bardzo mu gratuluję. To chłopak, który zasługiwał na szansę i swoją postawą na każdym treningu udowadnia, że nasza Akademia ma wielu dobrych chłopaków. Nie chcę go za bardzo chwalić, ale to ułożony chłopak, który zawsze daje z siebie 100% na treningach. To przykład dla kolejnych młodych zawodników, jak należy podchodzić do treningów i samorozwoju. Trzymam za niego kciuki, ale i za wszystkich młodych, bo to przyszłość naszego klubu. Wierzę, że będą się fajnie rozwijał – zakończył Frączczak.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.