Francja: Perrin zastąpi Sakho

Selekcjoner reprezentacji Francji, Didier Deschamps w zbliżających się meczach towarzyskich nie będzie mógł skorzystać z Mamadou Sakho – poinformowano na portalu francuskiego związku piłkarskiego. Obrońca Liverpoolu nabawił się kontuzji kolana. W jego miejsce w kadrze „Trójkolorowych” znalazł się Loic Perrin.

Sakho doznał urazu podczas niedzielnego meczu Liverpoolu z Crystal Palace. Pięć minut przed przerwą, zmienił go Dejan Lovren. „The Reds” przegrali na własnym stadionie 1:2.

Perrin nie zadebiutował jeszcze w seniorskiej reprezentacji Francji. W przeszłości występował w kadrze U-21. 30-letni stoper rozegrał w bieżącym sezonie 17 spotkań w barwach Saint Etienne. Zdobył w nich trzy gole i zaliczył jedną asystę.

Francuzi 13 listopada zmierzą się w Paryżu z Niemcami. Cztery dni później ich rywalami na Wembley będą Anglicy.