French Open: Kupon na Cashback

Jeśli nie masz jeszcze konta w Betclic to masz doskonałą okazję na Cashback. Tylko nowym klientom Betclic daje prawdziwy zakład bez ryzyka. Stawiasz np 100 zł na kupon i jeśli przegrasz, Betclic zwraca Ci kasę. Nie w postaci bonusu, ale normalnie zwraca kasę, którą możesz wypłacić. Jeśli wygra – tu nie ma komplikacji, kasa jest Twoja.

Otwórz konto w Betclic, klikając TUTAJ, następnie postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami. Na końcu dajemy Wam kupon na Cashback, z AKO 3.25. Jeśli postawisz 100 zł, wygrasz 325. Jeśli jakimś cudem kupon nie wejdzie, Betclic zwróci Ci 100 zł. Proste prawda?

Co należy zrobić?

Krok 1. Klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się w Betclic. Oferta jest ważna tylko z tego czerwonego linku z napisem TUTAJ. Żadne inne nie wchodzą w grę. Tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Klikasz i rejestrujesz się.

Krok 2. Wpłacasz depozyt na grę np 100 zł kartą lub przelewem.

Krok 3. Stawiasz te 100 zł na nasz kupon i czekasz na mecze. (Możesz stworzyć też swój kupon).

Jedna ważna informacja, bo nikt z Was nie czyta regulaminów. Depozytu trzeba dokonać przelewem lub kartą. Jeśli zrobisz depozyt inną metodą płatności, promocja nie jest dla Ciebie. Druga ważna informacja. Gdybyś chciał postawić Singla, to musi być to zakład 3-drogowy.

Działaj! Zrób to teraz!

Oto nasz kupon na poniedziałek do Cashbacku.