Fricke: Nic nie dzieje się bez powodu

sports news

– Myślę, że z każdym rokiem jestem coraz bliżej – wyznał Max Fricke w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

Indywidualny mistrz Australii liczy na awans do żużlowej elity świata w 2020 roku.

– Kiedy przyjdzie czas, to będę gotowy. Wydaje mi się, nic nie dzieje się bez powodu – podkreślił Fricke, której swojej szansy upatruje w tegorocznej Grand Prix Challenge.

Australijczyk próbował już szczęścia z najlepszymi na świecie w 2017 roku, ale wówczas musiał zmagać się z licznymi kontuzjami.

– Miałem pęknięty kręg gdy jechałem w mojej pierwszej rundzie w Teterow. Doznałem urazu tydzień przed powołaniem na Gorzów. Musiałem tamtą rundę odpuścić i dać sobie dodatkowe dwa tygodnie. Gdy tylko mogłem dostać zgodę od lekarza, wypadał od razu weekend Grand Prix. To nie była najlepszy wstęp do jazdy w Grand Prix, ale dałem z siebie wszystko – zapewnia Fricke.

– Zakończyłem Wówczas sezon z kolejnym urazem głowy w Toruniu. Miałem kilka naprawdę mocnych uderzeń pod koniec tamtego sezonu. Przez to nie mogłem jechać w Melbourne. To nie był najlepszy sposób na rozpoczęcie, ale gdy można jechać w Grand Prix, to bardzo cieszy każda ku temu możliwość – podsumował Fricke.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.