Fricke: To był fajny moment na wygranie IM Australii

sports news

– Miło było tak dobrze zacząć rok. Mam nadzieję, że będzie to pomocne przed nowym sezonem – wyznał Max Fricke w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

Żużlowiec Betard Sparty Wrocław na początku stycznia został Indywidualnym Mistrzem Australii. Były czempion globu juniorów wygrał w trzech z pięciu rund finałowego cyklu.

– Pamiętam, gdy jako dzieciak przyjeżdżałem oglądać rundy Mistrzostw Australii i jak jeździłem w biegach wstępnych jako junior. Wtedy widzieć tych wszystkich chłopaków i pewnego dnia pojechać przeciwko nim było jak marzenie – podkreślił Fricke.

– Naprawdę dobrze jest osiągnąć jeden z tych celów, które chciałem osiągnąć przez lata. Mieliśmy mocne mistrzostwa, bo wrócił do nich Chris Holder. To był fajny moment na wygranie tego – kontynuował Australijczyk.

– Chris to wybitny żużlowiec. To ktoś, kogo lubię oglądać w czasie jazdy. Ma naprawdę fajny styl, który jest zawsze ekscytujący. To dla mnie coś wyjątkowego, że mogę się z nim ścigać, a pokonać go w Mistrzostwach Australii jest w ogóle super – zaznaczył nowy krajowy czempion.

– Dobrze jest być regularny przez wszystkie rundy. Patrząc wstecz, miałem tylko jedno trzecie miejsce na mecie w całych mistrzostwach, we wszystkich biegach, a ten bieg to był finał w Mildurze. Straciłem dwanaście punktów, ale jeśli się weźmie pod uwagę tylko biegi, w których jechałem, to straciłem dziewięć. To niezła statystyka, z takiej można się cieszyć. Regularność to coś, w czym zawsze próbowałem być dobry – dodał Fricke.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.